Autoškola Apollo, Recenzia - Top autoškola (Adam Jakubík)

Top autoškola

Chlapci aj ja vám chcem ešte raz veľmi pekne poďakovat za úžasne strávene chvíle v autoškole. Svojim priateľským prístupom a ochotou určite čoskoro prevalcujete konkurenciu.

Tomáš, ďakujem za super výklad teórie, za všetky vtipné zážitky a príhody ktoré nám vždy spestrili hodiny. Dúfam že sa nikto z tvojich žiakov nestane hlavným aktérom nejakej z tvojich nepríjemných príhod (a ak hej tak aspoň vieme aký je kolobeh života - tak ako si nám to vysvetloval :D)

Peťo, ďakujem za super jazdy, trpezlivosť a veľkú ochotu jazdiť so mnou v nedeľu na obed, Tiež ďakujem za to že si mi veľa krát vyhovel skončiť či začať jazdu v Handlovej.

Ak sa nezmeníte ( v čo pevne verím ) tak určite budete čoskoro TOP (aj keď pre mňa ste TOP už dávno). Snáď na nás nezabudnete a ak budete čokolvek potrebovať tak stačí volať, alebo ak sa stratíte v Handlovej ( Tomáš- to je to mesto s tými dierami v zemi :D ) tak vás pôjdem hladať. Inak ak budete chceť spraviť nejakú reklamu natočenú, tak sa kľudne ozvite a niečo vymyslíme v spolupráci s našou videoprodukciou  :)

Mimochodom dnes som si bol pre vodičák a už mám prvé KM za sebou. Určite k vám pošlem veľa Handlovčanov :)

PS: Očakávam že keď sa dohodne termín spomínanej párty tak sa mi ozvete =D ... aa keď začnete robiť rozšírenia VP na BE tak mi dajte vedieť tiež

S pozdravom Adam Jakubík